پلاک جدید سوبارو کراس ترک هیبریدی

پلاک جدید سوبارو

سوبارو کراس ترک 2024 دارای پیشرفت های قابل توجه، استایل جدید و صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی بزرگ است. پس از یک بازی بیهوده مرموز، نسل سوم جدید شاسی بلند کامپکت سوبارو کراس‌ترک 2024 بالاخره رسماً معرفی شد. بنا به دلایلی، سوبارو تصمیم گرفته است که تنها نمونه اولیه کراس ترک جدید را به نمایش بگذارد و نمونه‌ای که آنها فاش کردند برای بازار ژاپن طراحی و تعویض پلاک شده است، بنابراین برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه در نهایت شاید به ایران و مشهد بیاید باید کمی صبر کنیم، شما می توانید مراکز تعویض پلاک مشهد و خراسان رضوی را در سایت نتگام بیابید.

سوبارو در ژاپن عرضه و تعویض پلاک می شود

این خودروساز حتی مطمئن نیست که شاسی بلند جدید تا سال آینده برای فروش آماده شود یا خیر، گفت که ممکن است در اواخر سال 2024 معرفی شود. رنگ های جدید رنگ و روکش بدنه بیشتر، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی بزرگتر و ویژگی های ایمنی پیشرفته را دریافت کنید.
سوبارو به وضوح با طراحی 2024 کاملاً ایمن عمل می کند، زیرا این یک انحراف چشمگیر در بخش ظاهر از خودروی در حال فروش نیست. این خودرو همان نسبت‌های فشرده و واگن‌مانند را حفظ می‌کند. سوبارو می‌گوید که می‌خواهد این طراحی هم چابک و هم سخت باشد.
بر اساس اندازه‌گیری‌های ارائه‌شده، به نظر می‌رسد اندازه کلی و فاصله بین دو محور تغییری نکرده است، اما کاهش جزئی در فاصله از زمین وجود دارد. این احتمال وجود دارد که کراس‌ترک جدید دارای تنظیمات متقارن تمام چرخ متحرک این برند باشد، اما سوبارو تاکنون تنها اشاره کرده است که یک پیشرانه هیبریدی با گیربکس اتوماتیک متغیر برای بازار ژاپن دریافت خواهد کرد.
تریم‌های بالاتر کراس‌ترک جدید با رینگ‌های 18 اینچی عرضه می‌شوند و سوبارو می‌گوید در زمان عرضه 9 رنگ در دسترس خواهد بود. رکاب‌های جانبی و تریم پایین دروازه عقب اکنون دارای بافت منظره الهام‌گرفته از کوهستان هستند، چراغ‌های جلو اکنون LED برای تمام تریم‌ها هستند و دوربین‌های سیستم ایمنی که روی سقف نصب شده‌اند، برای گسترش خود ارتقا یافته‌اند. زاویه دید و همچنین نرم افزار تشخیص تصویر خود را بهبود بخشیده اند درست مانند مایرز مانکس شکلی بی نظیر در ظاهر دست یافته اند.

داخل آنقدرها هم دراماتیک نیست، با چیدمان داشبورد نسبتاً کسل کننده و ابتدایی در تضاد با صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی جدید است. سوبارو همچنین می‌گوید کابین‌های ذخیره‌سازی داخلی را برای کاربر پسندتر بودن بازنگری کرده است و صندلی‌های تاشوی عقب برای ظرفیت بار آسان و کارآمد در عقب جابجا می‌شوند. صندلی‌های جلو برای حمایت و تراز کردن لگن و کاهش حرکات غلتشی و تاب خوردن بدن انسان در حین حرکت خودرو در گوشه‌ها و جاده‌های ناهموار طراحی شده‌اند، و خود ریل‌های صندلی اکنون مستقیماً به ساختار قاب خودرو متصل می‌شوند و از بین می‌برند. پایه براکت سنتی که باعث تاب خوردن صندلی و افزایش لرزش می شد. سوبارو همچنین ادعا می کند که استفاده از یک چسب الاستیک جدید در پوشش سقف باعث کاهش لرزش و بهبود میرایی صدای کابین می شود.

بررسی تخصصی

کراس ترک جدید از طراحی بدنه تمام فریم داخلی استفاده می‌کند، که در آن ابتدا کل قاب مونتاژ می‌شود و پس از آن مواد روی آن پیچ می‌شوند، برخلاف روش ساخت استانداردتر که بدنه بالایی دارد. قاب و بدنه پایینی باید در مونتاژ به هم وصل شوند. نتیجه رویکرد سوبارو باید یک بدنه یکپارچه تر و سفت تر خودرو، کاهش جزئی وزن و بهبود کلی هندلینگ و کیفیت سواری باشد. سوبارو همچنین می‌گوید یک زیرفریم جدید برخورد به شاسی اضافه شده است تا به جذب ضربه‌های جلو کمک کند.

سوبارو فقط می‌گوید که کراس‌ترک اصلاح‌شده ابتدا در ژاپن تعویض پلاک و به فروش می‌رسد. سوبارو کراس‌ترک که مورد علاقه ما است، به افزایش علاقه به بخش شاسی‌بلندهای ساب کامپکت کمک کرد. کراس‌ترک به‌عنوان یکی از خودروهای بزرگ‌تر در آن کلاس، در اصل یک هاچ‌بک سوبارو ایمپرزا با روکش بدنه است. اکنون در نسل دوم خود به لطف تطبیق پذیری و قابلیت خود، همچنان یک رهبر کلاس باقی مانده است. کراس‌ترک همراه با استاندارد، کشش در هر شرایط آب و هوایی و ارتفاع سواری بالاتری را که مصرف‌کنندگان می‌خواهند را در یک بسته جذاب ترکیب می‌کند. سوبارو علاوه بر کراس‌ترک استاندارد، یک نسخه پلاگین هیبریدی نیز ارائه می‌کند که می‌تواند در حالت تمام الکتریکی برای مسافت‌های کوتاه کار کند.

ترمیم پلاک

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که مجموعه اصلی پلاک ها قدیمی را داشته باشید، به احتمال زیاد آنها به اندازه بقیه ماشین خسته هستند. حداقل ممکن است با رنگ پژمرده مواجه شوید، اما زنگ زدن های مرتبط و آسیب های فلزی نیز بسیار رایج هستند. یک راه حل سریع در اینجا یک تعویض پلاک ساده با مجموعه ای از پلاک های تازه تولید شده است، اما با چرخاندن آن نسخه های اصلی، شما کمی از تاریخچه خودرو را نیز مرور می کنید. بسیاری از علاقه مندان ترجیح می دهند پلاکی داشته باشند که با خودروهای قدیمی مطابقت داشته باشد، و اغلب دارای ترکیب رنگی منحصر به فرد در دوران هستند.

در مورد لمانز 1973 پلاک‌های اصلی اصل هنوز همراه خودرو بودند، به دلیل این واقعیت که به طور مداوم از زمان جدید ثبت شده بود. همانطور که انتظار می رفت، پلاک به اندازه بقیه ماشین نیاز به بازسازی داشتند. بازگرداندن مجموعه ای از صفحات کاری است که با همان تکنیک های اساسی مانند هر تلاش دیگری برای رنگ آمیزی و بدنه انجام می شود. مرحله اول اصلاح هر گونه فرورفتگی است، با استفاده از چکش و دالی روی صفحه، درست مانند حمله به فرورفتگی در گلگیر بعد، آماده سازی سطح وجود دارد. پلاک را می توان مانند هر قسمت دیگر ماشین جدا کرد، پر کرد و سنباده زد. اینها به سادگی سمباده زدند و برای آماده سازی یک پوشش خوب از روکش پرایمر به آنها داده شد. سپس سطح سنباده را با یک پد دستی با استفاده از کاغذ سنباده به صورت صاف سمباده زدند و سپس با رنگ پس زمینه عکسبرداری کردند. سپس حروف برجسته و شماره پلاک به رنگ زرد درست با قلم موی پین رنگ آمیزی شدند.

منبع: سایت نتگام

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب