نکاتی برای نقاشی دیواری برای اتاق کودک و تماشا برنامه کودک

ایجاد یک نقاشی دیواری برای اتاق کودک می تواند به همان اندازه که شما می خواهید پیچیده یا ساده باشد. اما هر طور که این کار را انجام دهید، این یک راه فوق العاده برای افزودن جذابیت و شخصیت به اتاق کودک شما است. و قبل از اینکه آنها شیفته برنامه کودک دیانا روما هلو کیتی یا پوکمون، دنیای مارول یا شاهزاده خانم های دیزنی شوند، می توانید مهر منحصر به فرد خود را در فضای آنها به گونه ای قرار دهید که با رشد آنها قدردانی کنند و شاید حتی مکمل آنها باشند.

لازم نیست هنرمند باشید تا نقاشی‌های دیواری عالی برای بچه‌هایتان خلق کنید. راه‌های آسان زیادی برای انجام این کار وجود دارد. یک طرح را روی کاغذ بکشید و سپس آن را برای دیوارها بزرگ کنید. از نوار چسب خوب برای ایجاد خطوط تیز استفاده کنید. اتاق های کودکان مجوز تفریح دارند. پس چرا با رنگ آمیزی مبلمان برای هماهنگی یا تضاد با دیوارها، کمی بازیگوشی اضافه نکنید؟

می‌توانید یک کاغذ دیواری با فرمت بزرگ داشته باشید که یک یا چند دیوار را بپوشاند، یا می‌توانید طرحی با پوسته و چوب کوچک‌تر انتخاب کنید که بدون ایجاد آسیب آن را جدا کنید.

یا چرا گلدان های باقیمانده رنگ را بردارید و سعی نکنید نقاشی دیواری خود را طراحی کنید؟ می توانید با دست نقاشی کنید یا مقداری نوار بردارید و طرح هندسی را بچسبانید. این واقعا یک ایده دکوراسیون اتاق کودک است که همه می توانند آن را امتحان کنند. فقط از اشتباه کردن نترسید. همیشه می توانید روی آنها نقاشی کنید! چند ایده نقاشی دیواری اتاق کودک که باید امتحان کنید.

اتاق کودک

با رنگ های پاستیلی ملایم خلق و خو کودک را آرام کنید

ممکن است وسوسه شوید که از مرکز بازی نرم محلی خود استفاده کنید و با رنگ های اصلی در نقاشی دیواری مهد کودک خود بزرگ و پررنگ جلوه کنید. با این حال، این می تواند نتیجه معکوس داشته باشد، به خصوص زمانی که سعی می کنید کودک را برای شب آرام کنید.

رنگ‌های روشن‌تر در اتاق کودک به خوبی کار می‌کنند، زیرا تمایل بیشتری به آرامش و آسایش دارند. هم برای کودک و هم برای والدین، پس زمینه آبی ملایم و سبز یا خاکستری مایل به صورتی گرم می تواند پایه خوبی برای افزودن رنگ بیشتر باشد.

شخصیت های بامزه را با برچسب معرفی کنید

مطمئناً، می توانید یک نقاشی دیواری با لایه برداری و چوب بزرگ انتخاب کنید. اما می توانید به همان اندازه با تعدادی برچسب کوچکتر سرگرم شوید. با اندازه بازی کنید و برچسب‌های خود را هوشمندانه در اطراف مبلمان قرار دهید. یک دیوار خالی می‌تواند درخت بزرگ‌تری را در خود جای دهد، در حالی که یک تختخواب یا قفسه می‌تواند به عنوان نشیمنگاه برای دوستان حیوانات باشد.

تم دیوار خود را با آثار هنری منعکس کنید

اگر متوجه شدید که یک نقاشی دیواری ممکن است خیلی تصادفی به نظر برسد، این ایده عالی است. یک موتیف ساده مانند کوه‌های مثلثی در بالا، درختان یا لبه‌های گوشه‌دار را بردارید و نقاشی دیواری خود را رنگ کنید. سپس نقاشی دیواری اتاق خواب کودک را با همین موضوع خریداری یا ایجاد کنید و آن را در اطراف اتاق دیانا آویزان کنید تا تم را محکم کنید.شما می توانید همین کار را با پرده، فرش یا کتانی انتخابی خود انجام دهید.

صدا را برای خواب تنظیم کنید

چه کسی به لالایی نیاز دارد وقتی می توانید با کاغذ دیواری مهد کودک خود حالت خواب را به دست آورید؟ طرح کاغذدیواری الهام گرفته از ماه شب بخیر دیانا همه را به خمیازه می کشاند و راهی سریع و ارزان برای افزودن شخصیت به کل دیوار است.

با دیوارهای خاکستری یا سفید بسیار خوب می شود. بنابراین اگر یک اتاق مهمان خنثی را به عنوان اتاق کودک دوباره اختراع می کنید، همین است. 

به سادگی پایبند باشید

یک نقاشی دیواری کودکانه نباید پیچیده باشد. می تواند به سادگی چند خط مورب باشد. می‌توانید از آن‌ها برای تقسیم یک اتاق دوقلو یا اتاق خواب مشترک، سمت زرد برای یک خواهر یا برادر، صورتی برای دیگری یا برای مشخص کردن مناطق مختلف برای خواب و بازی استفاده کنید. برای ایجاد یک خط تیز و مرتب، ما دوست داریم از نوار قورباغه برای ماسک استفاده کنیم.

 با طبیعت در تماس باشید

از زندگی جدیدی که به دنیا آورده اید با نقاشی دیواری از گل های بهاری که بر روی دیوارتان بلند شده اند الهام بگیرید. این طرح با فرمت بزرگ به سرعت منطقه بزرگی را پوشش می دهد. بنابراین اگر تا آخرین لحظه تزئین کرده اید، این یک گزینه سریع و فوق العاده شیک است.

خیلی هم کودکی نیست، بنابراین اگر طرفدار طرح‌های زیبا نیستید، اتاق خواب‌هایتان را عوض می‌کنید، یا قصد ندارید سال‌ها در خانه بمانید، انتخاب این طرح به این معنی است که نیازی به تغییر دکوراسیون نخواهید داشت.

یک مبلمان را قاب کنید
گاهی اوقات تنها چیزی که لازم است یک شکل ساده یا مجموعه ای از اشکال است تا مبنایی برای نقاشی دیواری ایجاد شود. یک نیم دایره پشت تخت یا تخت، یا مجموعه ای از میخ های مثلثی می تواند اساس یک نقاشی دیواری را تشکیل دهد که می توانید به مرور زمان آن را تزئین کنید.

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب