نمونه‌هایی از مدل آرایش با لباس مشکی

لباس مشکی

مشکی یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین رنگ‌ها برای لباس است و همه افراد حداقل یک لباس مشکی دارند. لباس‌های مشکی رسمی، از سایر رنگ‌ها شیک‌تر و گیراترند. اما شاید همه خانم‌ها از خودشان می‌پرسند با لباس مشکی چگونه آرایش کنیم؟

این سوالی است که در ادامه‌ بحث به آن پاسخ داده می‌شود. در واقع، در اینجا خواهیم گفت که مدل آرایش با لباس مشکی ، چه خواهد بود؟

لباس مشکی و بازی با رنگ‌ها

از آن‌جا که مشکی رنگی خنثی و یکنواخت است، باید در انتخاب آرایش مناسب آن زیرکانه عمل کرد. اگر آرایش درستی را انتخاب نکنیم، ترکیب بی‌روحی شکل می‌گیرد. اما با انتخاب درست، می‌توان چشم‌گیر و قدرتمند ظاهر شد.

لباس مشکی این امکان را در اختیار افراد قرار می‌دهد که در آرایش خود، بی‌پرواتر عمل کنند و با به کار گرفتن رنگ‌، یکنواختی لباس را جبران کنند. آرایش مناسب با لباس مشکی دخترانه یا زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است. چراکه ضروری است آرایشی که انتخاب می‌کنید، به اندازه‌ی رنگ و مدل لباس برازنده باشد.  

آرایش چشم با لباس مشکی

از آن‌جا که مشکی رنگی خنثی‌ است، با هر آرایشی همخوانی دارد. اما لازم است حین انتخاب شیوه‌ آرایش، رنگ پوست، چشم و موی خود را در نظر داشته باشید و آرایشی متناسب با آن‌ها انتخاب کنید. چشم‌ها، بیشتر از سایر اعضای صورت به چشم می‌آیند. اولین چیزی که در نگاه اول دیده می‌شود، چشم‌ها هستند. پس از مهم‌ترین جایگاه در آرایش صورت برخوردارند.

اگر از خود می پرسید با لباس مشکی چگونه آرایش کنیم ؟ باید اشاره کنیم که آرایش چشم با رنگ‌های تیره می‌تواند به درخشش چهره و لباس بیفزاید. در نتیجه توصیه می‌شود با لباس مشکی، از ریمل و خط چشم مشکی استفاده کنید. این باعث می‌شود حالت چشم‌ها به‌خوبی نمایان شود و در تضاد خوبی با رنگ پوست قرار بگیرد.

این شیوه‌ آرایش، ساده و سریع است و همه افراد می‌توانند به‌راحتی آن را اجرا کنند. سبک آرایش ذکرشده، می‌تواند با رژ لب قرمز، درخشش چهره را دوچندان کند. بنابراین، مهم است که از رژ لب با لباس مشکی مناسبی استفاده کنید.

آرایش دودی (smoky)، یک نمونه آرایش چشم با لباس مشکی است که از محبوبیت زیادی برخوردار است. به‌ندرت دیده شده که این شیوه‌ی آرایش، با لباس‌های رنگی جالب باشد. اما در کنار لباس تماما مشکی، درخشان‌ است.

آرایش چشم دودی، نیازمند دقت زیادی است و لازم است با رنگ پوست و موی شما همخوانی داشته باشد. در صورت انتخاب آرایش دودی برای چشم‌ها، نباید از رژ لب تیره استفاده شود. رنگ‌های طبیعی و کمرنگ، انتخاب‌های بهتری برای این ترکیب هستند.

مدل آرایش

در این شیوه‌ آرایش، چشم‌ها مرکز توجه قرار می‌گیرند. اگر قصد شرکت در عروسی، مهمانی یا مجالس بزرگ را دارید، این مدل آرایش با لباس مشکی ، می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

زیبایی در سادگی

هرچقدر هم که آرایش دودی زیبا و مناسب لباس مشکی باشد، اما با همه‌ی سلیقه‌ها همخوانی ندارد. در نتیجه برای کسانی که علاقه‌ای به آرایش‌ غلیظ ندارند، توصیه می‌شود تا از رنگ‌های روشن‌تر و آرایش طبیعی‌تری استفاده کنند. در این سبک بهتر است از رنگ‌هایی مشابه رنگ پوست استفاده شود.

برای داشتن آرایشی طبیعی و ملایم، توصیه می‌شود به‌جای استفاده از خط چشم مشکی، برای گوشه‌های چشم سایه‌ دودی به همراه هایلایتر به‌کار برد. این روش از آرایش چشم، علاوه بر این‌که مانع بی‌روح جلوه کردن چهره می‌شود، ملایم و زیباست.

از دیگر شیوه‌های آرایش چشم، سایه‌ کمرنگ و پرزرق‌وبرق است. این سبک آرایش، چشم‌ها را درخشان‌تر از حالت عادی نشان می‌دهد و بسیار هم پرطرفدار است. در این ترکیب استفاده از هایلایتر برای گونه‌ها، به منظور برجستگی و درخشندگی بیشتر چهره، پیشنهاد می‌شود.

همیشه این امکان وجود دارد که با خلاقیت، آرایش خود را بهتر و شخصی‌تر کنید. می‌توانید با استفاده از رنگ‌‌های موردعلاقه‌تان، سبک آرایش خود را داشته باشید. هم چنین افزودن دنباله به خط‌چشم از مواردی است که می‌تواند چشم‌ها را خوش‌حالت‌تر نشان دهد.

رژ لب با لباس مشکی

بعد از چشم‌ها، لب‌ مهم‌ترین قسمت یک آرایش کامل است. و این فرصت را در اختیار افراد قرار می‌دهد تا با رنگ مناسب، به آرایش خود جلوه‌ی بهتری ببخشند. بهترین و چشم‌گیرترین رنگ رژ لب با لباس مشکی ، تنالیته‌های مختلف قرمزند.

اگر از خود می پرسید با لباس مشکی چگونه آرایش کنیم ؟ باید در نظر داشته باشید، کسانی که پوست روشنی دارند بهتر است از رژ لب‌هایی به رنگ قرمز روشن استفاده کنند؛ و برای افرادی با پوست تیره‌تر، قرمز متمایل به زرشکی پیشنهاد می‌شود.

رژ قرمز و لباس مشکی، ترکیبی زیبا و کلاسیک است که هیچ‌وقت از جذابیت آن کاسته نمی‌شود. آرایش چشم مشکی به همراه رژ لب قرمز، از رایج‌ترین نمونه‌های مدل آرایش با لباس مشکی است. این شیوه در عین سادگی، فوق‌العاده چشم‌نواز است.

آرایش

 

معیارهای یک آرایش مناسب

تاکنون به پاسخ سوال با لباس مشکی چگونه آرایش کنیم ، چندین قدم نزدیک شده‌ایم. در نتیجه لازم است که به چند نکته درباره‌ی انتخاب سبک آرایش پرداخته شود. قبل از اقدام به آرایش­کردن، لازم است مراسمی که قصد حضور در آن را دارید در نظر بگیرید. مهم است که بدانید برای چه مجلسی حاضر می‌شوید؛ تا لباس و آرایش خود را با آن هماهنگ کنید.

رژ لب قرمز، به عنوان رژ لب با لباس مشکی ، برای مهمانی انتخاب خوبی است. اما اگر قصد شرکت در محیطی اداری داشته باشید، پیشنهاد می‌شود که از رژ لب کمرنگ استفاده کنید. در این موارد صورتی کمرنگ، کرم و طیف رنگ‌های خنثی پیشنهاد می‌شود.

سن، از دیگر معیارهای مهم در انتخاب شیوه‌ آرایش است. آرایش مناسب با لباس مشکی دخترانه ، شامل رژ لب کمرنگ می‌شود تا در سن واقعی فرد تغییری ایجاد نکند. آرایش چشم به رنگ دودی هم از دیگر مواردی است که به دختران کم سن‌وسال توصیه نمی‌شود.

اگر بخشی از لباس یا زیورآلات شما رنگ خاصی دارد، می‌توانید رنگ آرایش خود را متناسب با آن انتخاب کنید. مثلا استفاده از رنگ‌ های پاستیلی در آرایش ، می‌تواند بسیار متفاوت و جذاب باشد. رنگ‌های پاستلی در ترکیب با لباس مشکی، بسیار دخترانه و زیبا هستند.

رژگونه‌ی مناسب با لباس مشکی

انتخاب رنگ رژگونه، باید با رنگ رژ لب همخوانی داشته باشد. اما برای لباس مشکی، بهترین گزینه‌، رژگونه‌ صورتی یا هلویی رنگ است. اگر رژلب شما صورتی است، رژگونه هم بهتر است به همان رنگ باشد. اما اگر از رژ قرمز استفاده می‌کنید، رژگونه‌ هلویی انتخاب بهتری برای شماست. 

مشکی، رنگ انتخاب‌های متفاوت

در نهایت می‌توان گفت که برای آرایش با لباس مشکی، گزینه‌های متفاوت و درخشانی پیش‌روی شماست. به همین خاطر است که هرگز نمی‌توان رنگ مشکی را از لباس‌ها کنار گذاشت.

نکاتی هستند که پیش از این‌که دست به انتخاب مدل آرایش با لباس مشکی بزنید، باید موردتوجه قرار دهید. رنگ پوست، مو و چشم بسیار مهم هستند. لازم است برای انتخاب سبک آرایش حتما به آن توجه کرد و رنگ‌هایی را مدنظر قرار داد که با زمینه‌ طبیعی چهره‌ی شما همخوانی دارند.

بعد از این‌که انتخاب‌های خود را محدود کردید، باید مجلسی را که قصد شرکت در آن دارید، بسنجید. اگر قصد شرکت در عروسی یا مهمانی بزرگ دارید، آرایش‌های ملموس‌تر گزینه‌ی بهتری برای شما هستند. اما اگر هدف از پوشیدن لباس مشکی، شرکت در یک جلسه کاری است، آرایش ملایم و طبیعی با انتخاب رژ لب ملیح و مناسب­ترین آرایش چشم با لباس مشکی ، برای این موقعیت برازنده‌تر است.

جمع بندی

لباس مشکی، این امکان را فراهم کرده تا همه افراد با سلیقه‌های متفاوت بتوانند زیبا و درخشان ظاهر شوند. از آرایش‌های تیره و غلیظ گرفته تا سبک‌هایی ساده با رنگ‌های نود، همگی با این رنگ سازگاری دارند. با تمام نکاتی که مطرح شد، دیگر لازم نیست به پرسش همیشگی با لباس مشکی چگونه آرایش کنیم، بیندیشید. چراکه انتخاب‌های متنوع و زیبایی پیش‌روی شماست. شاید هم همین سبک‌های جذاب آرایش است که باعث محبوبیت لباس مشکی میان زنان و دختران شده است.

 

 

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب