2 قرص ضد اشتهای خانگی برای کاهش وزن که عالی هستند

قرص ضد اشتهای خانگی زیادی را خودتان می‌توانید در خانه تهیه کنید. البته قرص‌های لاغری متعددی در بازار وجود دارند که موجب کاهش اشتها می‌شوند و باعث می‌شوند که کالری بیشتری بسوزانید. اما در این مقاله می‌خواهیم سه قرص خانگی را به شما معرفی کنیم که می‌توانید خودتان در خانه تهیه کنید. چون این قرص‌ها باعث کاهش اشتها می‌شوند، کمتر غذا خواهید خورد و احساس سیری در شما افزایش خواهد یافت.

 

قرص ضد اشتهای خانگی

 در ادامه مقاله برای لاغری در مجله اینترنتی پریهان، می‌خواهیم به این 2 قرص ضد اشتهای خانگی اشاره کنیم:

 

شنبلیله

شنبلیله برای قرص ضد اشتها

دانه‌های شنبلیله بعد از خشک شدن و پودر شدن، رایج‌ترین قسمت مورد استفاده این گیاه محسوب می‌شوند. این دانه‌ها شامل 45 درصد فیبر هستند که بیشتر آنها غیر قابل حل در آب هستند. با این وجود، این دانه‌ها حاوی فیبر قابل حل در آب از جمله گالاکتومانان نیز هستند.

چون شنبلیله فیبر بالایی دارد، ثابت شده است که مزیت‌های زیادی برای سلامتی بدن دارد از جمله تنظیم قند خون، کاهش کلسترول و کنترل اشتها و شامپو شنبلیله .

دانه شنبلیله به‌عنوان قرص ضد اشتهای خانگی باعث به تاخیر افتادن جذب کربوهیدرات و چربی می‌شود. این امر باعث بهتر شدن کنترل قند خون می‌شود.

 

نحوه مصرف

دانه کامل: با روزی دو گرم شروع کنید و آن را به روزی بیش از 5 گرم برسانید.

کپسول: با دوز 0.5 گرم شروع کنید و بعد از چند هفته اگر دچار عوارض جانبی نشدید، آن را به روزی 1 گرم افزایش دهید.

عصاره چای سبز

عصاره چای سبز برای لاغری

ثابت شده است که عصاره چای سبز باعث کاهش وزن و لاغری می‌شود و مزیت‌های زیادی برای سلامتی بدن دارد. چای سبز حاوی دو ترکیبی است که به کاهش وزن کمک می‌کنند. این دو ترکیب عبارتند از کافئین و کاتچین.

کافئین محرک شناخته شده‌ای است که باعث چربی‌سوزی و کاهش اشتها می‌شود. کاتچین نیز باعث تقویت سوخت‌وساز بدن و کاهش چربی می‌شود. این ترکیبات در کنار هم باعث سوختن کالری بیشتر در بدن می‌شود که در نتیجه می‌تواند منجر به کاهش وزن بدن شود.

 

تهیه و ترجمه: اختصاصی مجله اینترنتی پریهان

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب