ثبت آگهی فوری

زمانی بود آگهی های روزنامه یا نیازمندیهای کاغذی بهترین گزینه ثبت آگهی به شمار می رفت. اما امروزه در دوره خیلی خوبی از نظر اطلاع رسانی قرار گرفتیم و اینترنت حرف اول را می زند.

اما وقتی حرف از اینترنت می شود، به فکر میلیاردها وب سایت خواهیم افتاد. میلیاردها وب سایت یعنی بی شمار محتوای به درد بخور و به درد نخور در دسته بندیهای مختلف. اگر بخواهیم راحت و سریع به مقصود خود برسیم، باید دست به دامان موتورهای جستجو شویم. چون بدون موتورهای جستجو، جستجو در اینترنت محال است و برای دسترسی به وب سایت ها باید آدرس دقیق آنها را بدانیم.

ولی ما می توانیم آنچه را که دقیقاً می خواهیم در موتورهای جستجو پیدا کنیم. وب مستر ها وب سایت های خود را نزد موتورهای جستجو ایندکس می کنند و هر روز سایت مپ خود را به روزرسانی می کنند تا از خان گسترده اینترنت یعنی کاربرانی که در موتورهای جستجو سرچ می کنند، چیزی گیرشان بیاید.

خیلی وب سایت ها هستند، کابر محور می باشند یعنی محتوای آنها توسط کاربران تولید می شود، مثل سایت های آگهی و نیازمندی. سایت های آگهی یکی از بزرگترین دسته بندی ها در اینترنت هستند. سایت های زیادی در این زمینه فعال هستند. اما تکنیک های آنها برای نمایش آگهی متفاوت است. بسیاری از این سایت ها روزانه صد ها هزار بازدید کننده دارند. ولی اگر شما یک آگهی ثبت کنید، آگهی شما در میان انبوه آگهی ها گم می شود و بازدید زیادی نخواهد داشت. مجبور می شوید به صورت تکراری هزینه کنید و آگهی خود را در سر صفحه نگه دارید تا به هدف خود برسید. اما در این میان سایت هایی هستند که صفحات زیادی را با موضوعات مختلف نزد گوگل و موتورهای جستجو ایندکس کردند. این کار باعث می شود آگهی شما نسبت به موضوع خود در چندین صفحه ایندکس شده  و با مجموعه آگهی های هم موضوع و با تعداد کمتر در دید جستجوگران در اینترنت قرار گیرد و مشتریهای طبیعی به مسیر شما بیاید. وب سایت ثبت آگهی اوت بلاگ با هزاران صفحه ایندکس شده در گوگل جای خوبی برای نمایش آگهی شما خواهد بود. اوت بلاگ صفحات قدرتمندی در نزد گوگل دارد.

خرید فروش خودرو

خرید فروش املاک

نیازمندیهای تهران  

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب