بیمه پارسیان

چرا بیمه مهندسی پارسیان ؟ یکی از مهمترین مشاغلی که در دنیا وجود دارد، مجموعه ای از مشاغلی است که به رشته های فنی مهندسی مرتبط می شود. مهندسین در رشته های مختلف مشغول به فعالیت هستند و آن چه که لازم است هر مهندس در زمینه فعالیت خود بداند این است که در زمان انجام فعالیت، مسئولیت هر گونه خسارت وارد شده توسط وی و فعالیت هایش، بر عهده خود او است به همین دلیل باید دقت داشته باشد تا همه امور کاری خود را به صورت قانونی و در نهایت امنیت انجام دهد و از بروز خسارات جلوگیری کند. اما با این حال ممکن است که به صورت ناخواسته خساراتی وارد شود که در این صورت فرد مهندس نقشی در بروز آن ها نداشته است ولی مجبور است این خسارات را جبران نماید. لذا برای چنین مواردی که مهندس نمی تواند پیش بینی خسارات ناخواسته را بکند و از بروز آن ها جلوگیری نماید، بهتر است از بیمه مهندسی کمک بگیرد تا یک حامی قوی در چنین مواقعی داشته باشد.

چرا بیمه تکمیلی پارسیان ؟ یکی از مهمترین مسائلی که به هیچ وجه نمی توان از آن چشم پوشی نمود، بحث مسائل درمانی است. شما حتی ممکن است به یک سرماخوردگی کوچک مبتلا شوید و همین امر نیز نیاز به درمان و در نتیجه هزینه دارد ولی این مورد، کوچکترین بیماری است که برای هر کس ممکن است رخ بدهد. متاسفانه امروزه بیماری های صعب العلاج در حال گسترش بوده  و مسلما درمان این بیماری ها، هزینه های سنگینی نیاز دارد و در این زمان است که بیمه های درمان، به کمک خواهد امد و یکی از انواع این بیمه ها، بیمه تکمیلی است.

یکی از مشاغلی که در جهان وجود دارد، شغل حمل و نقل وسایل، مواد غذایی، کالا و… است. برای مثال در نظر بگیرید که کارخانه ای تولید کننده وسایل برقی است و حال باید پس از تولید، این وسایل را به شرکت ها و نمایندگی های تحت نظارت خود منتقل کند تا فروش این وسایل صورت گیرد. حال در حین انتقال از کارخانه به شرکت ها، باید امنیت وجود داشته باشد تا سرمایه داران کارخانه، با خیال آسوده اقدام به انتقال کنند. در این زمان است که بیمه باربری پارسیان، اهمیت خود را نشان می دهد.

منبع : http://parsianinsurance724.com/

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب